Kategorie
Informacje podstawowe

Komunikat 48/2020

Informujemy pracowników Spółki, że w dniu 21/07/2020 otrzymaliśmy wytyczne z Centrali Spółki obowiązujące dla wszystkich europejskich zakładów DENSO:

  1. Podróże służbowe krajowe mogą się odbywać jedynie w niezbędnych i pilnych sprawach tylko za zgodą Prezesa i Kierownika HR. Podróże mogą się odbywać jedynie przy użyciu samochodów osobowych. Podróże kolejowe i lotnicze są zakazane.
  2. W zakresie przyjmowania gości z zagranicy należy się stosować do wytycznych rządowych. Zakazane są wizyty gości przyjeżdzających z krajów, w których sytuacja epidemiczna jest nadal poważna: Ameryka Południowa; USA; Chiny; Japonia; Indie; Holandia; Iran; Francja; Niemcy; Wielka Brytania; Rosja; Czechy; Rumunia; Afryka Południowa; Turcja; Nigeria; Pakistan; Kanada; Hiszpania; Portugalia.
  3. Klimatyzatory zostaną wyłączone z użytku.
  4. Noszenie maseczek całkowicie zakrywających usta i nos jest dalej obowiązkowe, zarówno w trakcie pracy jak i podczas przemieszczania się po terenie Kompresorium, na parkingu oraz w samochodach i autobusach.
  5. Palarnie dalej pozostają zamknięte.
  6. Obowiązkowe jest mierzenie temperatury ciała na wejściu za pomocą kamer termowizyjnych (dotyczy pracowników i gości).

Wszyscy pracownicy są zobowiązani do stosowania się do powyższych wytycznych pod rygorem kary porządkowej przewidzianej w Kodeksie pracy ze zwolnieniem dyscyplinarnym włącznie.

Wprowadzone regulacje obowiązują do odwołania.

Z poważaniem
Sztab Kryzysowy